Hakkımızda

Valens ilaç olarak 2017 yılında tamamı yerli sermaye ile yolculuğumuza başladık. Global ilaç ve sağlık sektöründe, alanında uzman kadromuzla durmaksızın yenilenerek, hızlı ve emin adımlarla büyümeyi hedefliyoruz. Çünkü biz işimizin uzmanıyız ve severek yapıyoruz. Valens İlaç A.Ş. kurucuları sağlık ve ilaç sektörüne yıllarını vermiş, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Özellikle Türkiye ilaç pazarına, gerek Ar-Ge çalışmaları ile yeni formüller, gerek yurt dışı ilaç sanayiden; insan sağlığına katkı sağlayacak ürünleri ülkemize kazandıracak arayışları olan, yenilikçi bir ilaç firmasıyız.

Valens İlaç A.Ş. olarak insan sağlığını ve buna bağlı olarak yaşam kalitesini en üst seviyede tutmayı kendimize prensip edinerek, bu doğrultuda hareket etmeyi değişmez gerçeğimiz olarak benimsedik. Sağlıklı birey, sağlıklı toplum anlayışına sadık kalarak sektörün öncü firmaları arasında yerimizi alacağımız günlerin çok uzakta olmadığını biliyor ve inanıyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Yüksek kalitedeki ürünleri sağlık sektörüne sunan, sektöre büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturan, çok geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip, kalite ve mükemmellik ile özdeşleşen bir firma olma hedefinde emin adımlarla yürümekteyiz. Daha sağlıklı bir toplum, daha sağlıklı bir dünya için: insan sağlığına değer veren, güvenilir, kaliteli, başarılı ve üstün hizmet temel değerlerimizdir.

Amacımız

İnsanın en kıymetli varlığı olan sağlığına hizmet verdiğimizi hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadan; yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranan, firma bünyesinde takım çalışmasını etkin kılan, çevreye ve doğaya değer veren, tüketicinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, müşteri isteklerini iyi anlamak ve müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, sahip olduğu insan kaynağını dikkatle değerlendiren, insan kaynağı gelişiminde yeni düşünce ve akımlara yer veren, süreçlerimizi her zaman daha iyiye götürmek ve bu yönde hedefleyen, tam katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varlığımızı sürdürmektir.

Değerlerimiz

  • Sürekli kurumsal ve kişisel öğrenme ve gelişme çabasında olmak
  • Kararlı, istikrarlı ve sistemli çalışmak
  • Değişime açık ve esnek olmak
  • Doğru ve hızlı kararlar almaktır