home

Demire bağlı gelişen yan etkileri engellemek amacıyla geliştirilen, patentli mikroenkapsülasyon tekniğinin kullanıldığı demir ham maddesidir.

  • - Mikroenkapsüle demir tuzu
  • - Yüksek konsantrasyon
  • - Yüksek stabilite, oksidasyona karşı direnç
  • - İnsan klinik çalışmaları ile doğrulanan yüksek biyoyararlanım
  • - Demire bağlı engellenmiş yan etkiler
home

Barselona merkezli HealthTech BioActives şirketi tarafından üretilen, patentli bir aktif B12 vitamini formudur. MecobalActive, en iyi saflık profillerinden birine sahip ve çevre üzerinde olumsuz etkilerden kaçınmak için sürdürülebilir bir üretim süreci kullanılarak üretilmektedir.

home

Patentli MED® teknoloji kullanılarak, 6 farklı polifenolde standardizasyonu yapılmış propolis özütüdür. Standardizasyonu yapılan polifenoller; apigenin, galangin, chrysin, pinobanksin, pinosembrin, kuersetin’dir.

home

PureWay C®  One Innovation tarafından üretilen, C vitaminin 7 farklı yağ asidi ile bağlanması sonucu elde edilen patentli C vitamini ham maddesidir.  PureWay-C® yağlı metabolitleri mide-bağırsak sisteminden hızla emildiği için hücrelere ve kan dolaşımına kolayca geçer. Yapılan klinik çalışmalar PureWay-C®’nin diğer C vitamini formlarına göre daha iyi emildiğini göstermiştir

PureWay C®  %100 doğaldır. Vegan ve GDO'suz içeriklerle üretilmiştir, PureWay C®  alerjen içermez. Aynı zamanda GRAS onaylı ve Kosher & Helal sertifikalıdır.

home

L-OptiZinc®, çinkoyu amino asit (L-metiyonin) ile birleştiren eşsiz bir çinko ham maddesidir. Araştırma çalışmaları, L-OptiZinc ® 'in diğer çinko formlarına göre daha iyi emildiğini ve plazma seviyelerinin diğer çinko formlarına göre daha yüksek kaldığını göstermektedir.

  • - Üstün emilim ve tutma
  • - Üstün antioksidan özellikler
  • - Üstün hücresel koruma
  • - Bağışıklık işlevinden cilt sağlığına kadar çok sayıda sağlık yararı
home

Sitikolinin patentli bir formu olan Cognizin®, zihinsel enerjiyi, odaklanmayı, dikkati ve hatırlamayı desteklediği klinik olarak kanıtlanmış güçlü bir beyin sağlığı besinidir. İnsan klinik deneylerinde test edilen ve yenilikçi bir fermantasyon süreci kullanılarak geliştirilen Cognizin®, stabilitesi yüksek, saf, alerjen içermeyen bir içeriktir. Japon firması Kyowa Hakko. tarafından patentlenmiştir. 

home

DSM şirketi tarafından İskoçya’da üretilen, yüksek kaliteli, farmasötik dereceli bir C vitaminidir. DSM şirketine ait Darly tesisi, batı dünyasının C vitamini (askorbik asit) üreten tek tesisidir.

Quali-C®, yüksek kalitesinin yanında, piyasadaki tüm C vitaminleri arasından en düşük karbon izine sahip C vitaminidir.

home

DSM şirketi tarafından İskoçya’da özel üretim süreçleri ile üretilmiştir. Özel olarak tasarlanmış, antioksidan karışımlarla birlikte mükemmel D Vitamini dağılımı ve gelişmiş stabilite gösterir.